Sunscreen Lotion Sun Shape Tanned Woman S Shoulder

Někteří lidé mají na pláži několik opalovacích krémů. V nich se ale skrývá něco jiného, než správný obsah

Je léto, doba dovolených a doba slunění na pláži. Kdo chodí na veřejné plovárny a místa s vyšší koncentrací lidí, ten si možná všiml toho, že někteří lidé mají s sebou hned několik opalovacích krémů. Pokud mají děti, nebo má každý jinak citlivou pleť, je jasné, že je každá lahvička určená pro někoho jiného. Jsou ale i tací, kteří mají krému několik a konkrétní z nich nikdy nepoužijí. Tím důvodem je to, že v nich opalovací krém ani jiná emulze vůbec není.

Falešné lahvičky od krému

Důvodem, proč mají lidí několik krémů, které vlastně ani nepoužijí, je jednoduchá věc. V daných lahvičkách totiž žádný krém vůbec není. A proč je tedy lidé berou na pláž, když se s nimi nikdy nenamažou? Jde o poměrně praktickou věc. I když v lahvičce není krém, zároveň to neznamená, že je lahvička prázdná. Jde často o falešný obal, který je určený pro úschovu jakýchkoliv cenných věcí.

Zdroj obrázku: Freepik

Na vše, co je potřeba

Tyto falešné lahvičky od krému, které si lze buď koupit, nebo svépomocí také vyrobit, mají jediný úkol. Jsou určené pro ukrytí jakýchkoliv osobních věcí. Mohou to být například klíče, mohou to být hodinky, stejně jako třeba i peníze. Zkrátka věci, které bychom na pláži neměli nechávat jenom tak bez dozoru, volně položené v tašce.

Praktická ochrana před zloději

Důvod, proč dávat cenné věci do lahvičky od falešného krému, je celkem jednoduchý. Pokud budeme mít v plážové tašce peněženku, nebo volně položené klíče a jiné cennosti, zloděj nám je může ukrást. Když ale uvidí, že jsou v tašce jen lahvičky od krému, nenapadne ho, že v jedné z nich není ten obsah, který očekává. Tašku nechá bez povšimnutí a krást půjde k těm, kteří tento originální a přitom funkční trik neznají. A jelikož je doba léta, koupání, dovolených a slunění, je na místě myslet na ochranu svých věcí. Tento způsob patří mezi velmi osvědčené.

Zdroj: Life Hacks