Red Head Pretty Woman Making Capice Money Gesture Telling You Pay Holding Hot Dog

Neschopnost některých maminek potvrzuje fakt, že vznikají i videa, která je učí, jak dětem připravit párek v rohlíku

Být dobrou matkou nemusí být vždy jednoduché. Žena musí nejenom stíhat, ale musí také umět celou řadu věcí. Péče o dítě je zkrátka náročná a mnohé ženy si zaslouží obdiv. Jsou ale i takové, u kterých se dá s úspěšností pochybovat, že zvládnou své dítě vychovat dobře. To proto, že mnohdy neznají ani základní věci, které se týkají přípravy jídla. Jak jinak si vysvětlit, že vznikají videa, na kterých je ukázáno, jak připravit nejenom dětem oblíbený párek v rohlíku.

Párky do hrnce

Krátké video jako by chtělo naučit některé matky, že mohou svým dětem připravit jídlo, kterým je párek v rohlíku neboli hot dog. V případě použití těch nejlevnějších párků se samozřejmě jedná o pokrm, který není ani zdravý, ani dobrý a rozhodně není výživově kvalitní, aby se mohl servírovat dítěti. Pokud však půjde o uzeninu bez chemie s dostatkem masa, nemusí být čas od času ani párek v rohlíku větším problémem.

@hacks.tk

#lifehacks #foryou

♬ EA7唯美纯电 – 爱恒恒

Video ukazuje, jak připravit větší množství párků v rohlíku. Ty se vloží s největší pravděpodobností do zavařovacího hrnce s vodou, který se zapne. A počká se, než se párky ohřejí. Je třeba si říci, že úplně stejným způsobem se dají připravit v klasickém hrnci, ještě lépe ponořené do vody, která se postará o rovnoměrnější prohřátí.

Vložení do pečiva

Rozum zůstává stát nad tím, proč někdo potřebuje jiného učit, jak udělat párek v rohlíku. Zda je nutné někomu ukazovat, jak ohřát párky – i když zde si nejsme jisti, zda budou skutečně rovnoměrně prohřáté a zda spodní část ponořená ve vodě nebude praskat. Pokud ano, je video spíše radou ke znehodnocení a znechucení uzenin.

Zdroj obrázku: Freepik

Dokonce video ukazuje i to, že se párek vloží do nakrojeného rohlíku a polije hořčicí a kečupem. A to je vše. Otázkou tak zůstává, zda skutečně existuje žena, pro kterou je příprava pár ku v rohlíku inspirací? A pokud ano, co bude potřebovat příště? Naučit vařit čaj?

Zdroj: Life Hacks