Mobile Smart Phone Wireless Charging Device Dark Neon Red Blue Color Background Icon Battery Charging Progress Lighting Screen Smartphones Connected Power Source Low Battery

Při zapnutí režimu letadla bude telefon nabitý mnohem rychleji

V dnešní uspěchané době, kdy každý okamžik má svou cenu, je vybitý telefon nepříjemnou překážkou. Určitě se vám již stalo, že jste někam spěchali, ale váš mobil byl na pokraji vybití. V takových chvílích většinou nezbývá nic jiného než trpělivě čekat, až se telefon nabije. Existuje ale ověřený trik, který může být opravdovým zachráncem. A co je nejlepší? Je tak jednoduchý, že vás překvapí. Stačí jedno jediné kliknutí a nabíjení vašeho telefonu se dramaticky zrychlí.

Jednoduchý trik

Odstraňte nadbytečné zatížení a využijte výhody režimu letadla i na pevné zemi. Každý z nás, kdo se již ocitl ve výškách během letu, se naučil nastavit svůj telefon do režimu letadla, aby neohrozil bezpečnost letu. Ale málokdo si uvědomuje, že tato užitečná funkce může být využita i mimo letadlo. Jednoduchý trik, který spočívá v aktivaci režimu letadla na telefonu, dokáže překvapivě prodloužit životnost baterie a zrychlit nabíjení. Zjistěte, jak jedno kliknutí může přinést mnohem rychlejší nabíjení a ušetřit energii zařízení.

Zdroj obrázku: Freepik

Dejte svému telefonu oddech a zrychlete nabíjení

Zapnutím režimu letadla na telefonu se automaticky deaktivují všechny signály, což znamená, že aplikace na pozadí, které vyžadují přístup k internetu, budou utlumeny. Tímto jednoduchým krokem uvolníte systém vašeho zařízení od zbytečné zátěže. Vypnutí signálů má obrovský dopad na životnost baterie, protože minimalizuje spotřebu energie během nabíjení. Když se vaše zařízení nabíjí s minimální spotřebou, můžete být svědkem výrazného zrychlení nabíjení.

Tento trik je zvláště účinný, pokud váš telefon podporuje funkci rychlého nabíjení. Překvapte se tím, že za pár minut nabíjení dosáhnete přibližně padesáti procent kapacity baterie. Nejenže získáte rychle nabité zařízení, ale také si uděláte chvilku odpočinku, protože vašemu telefonu budou v této době blokovány SMS zprávy, hovory a přístup k internetu.

Zdroj: https://electronics.howstuffworks.com/smartphone-charge-faster-airplane-mode.htm