Interracial Couple Dance Home Together Having Fun Love New House Owner Loan Leisure Indoor Activity Boy Girl Relationship Have Fun Home Dancing Smiling Each Other

Probudit znovu sexuální touhu a oživit milostný vztah pomohou přírodní životabudiče

Nedostatek sexuální aktivity u žen je způsoben nejen pracovním životem a povinnostmi v domácnosti, ale také problematickými vztahy. Někdy se nejsou schopni partneři vzájemně uspokojit nebo si nevycházejí vstříc v emocionální rovině, pak samozřejmě trpí celý sexuální život. Neméně podstatnými jsou nepříjemné pocity při dosavadních zážitcích nebo zdravotní obtíže. Jak zvýšit sexuální libido u žen, aby měly chuť na milostné hrátky s partnerem?

Špatné zkušenosti nebo zdravotní stav

Jedním z důvodů, proč se ženy nechtějí oddávat sexu, jsou špatné zkušenosti z minulosti a neuspokojivé sexuální zážitky s minulými partnery, ale také s tím současným. Na vině mohou být zdravotní potíže muže, někdy dokonce obou zároveň. V případě dlouhodobých obtíží je nasnadě vyhledat sexuálního terapeuta, který napomůže navrátit se k dřívějšímu sexuálnímu životu.

Nezdravý způsob života

Neméně podstatným důvodem pro sexuální abstinenci je nezdravý způsob života plný stresu a neustálé únavy s přispěním nevhodného jídelníčku, který libido snižuje. Při změně životního stylu se zařazením pravidelné fyzické aktivity a zdravější stravy se libido rychle vrátí. Také je možné vyzkoušet i další rady pro zvýšení sexuálního apetitu.

Zdroj obrázku: Freepik

Káva s kofeinem

Podle odborníků z texaské univerzity napomáhá zvýšit sexuální funkce pití 1–2 šálků kávy denně, protože dojde k dostatečnému nabuzení organismu.

Damiána

Bylina dávných Mayů damiána funguje jako cenné afrodiziakum, protože stimuluje nervová zakončení v genitáliích a zvyšuje průtok krve.

Dong quai (Andělika čínská)

Tato tradiční bylina čínské medicíny reguluje menstruační cyklus, harmonizuje krevní oběh a stimuluje nervový systém, je vhodná pro obě pohlaví.

Ženšen

Další zázrak lidového léčitelství obsahuje fytoestrogeny, které mají příznivý vliv na sexuální apetit.

Mateří kašička

Cenný včelí produkt má stimulační účinky na vaskulární a oběhový systém a napomáhá zvýšit sexuální touhu.

Zdroj: https://www.medicalnewstoday.com/articles/323918