Obr(5)

Terapii, která vyřeší Vaše problémy, je dnes možné absolvovat i na dálku

Obr(5)

O možnostech terapie, která pomůže vyřešit vaše problémy, jste již pravděpodobně slyšeli. Její princip spočívá v odhalení příčiny vašich potíží a následných opravných procesech, které se v těle automaticky spustí a vedou k jeho úplnému uzdravení. Věděli jste ale, že tuto terapii je možné absolvovat i na dálku?

Trápí vás opakované zdravotní potíže, nespavost, neustupující alergie, stavy úzkosti atd.? Neví si už lékaři s vašimi problémy rady? A věděli jste, že jakýkoliv zdravotní problém je psychosomatického původu, protože se odehrává ve vaší mysli? Komplexní terapie vám pomůže tuto příčinu odhalit. Poté jsou v těle automaticky nastartovány opravné procesy, které vedou k úplnému uzdravení.

Komplexní terapie funguje jako univerzální přirozená léčba, která vyřeší všechny vaše problémy, ať už biologické, psychologické, mechanické, psychické, emocionální, problémy se zuby, vztahové, spirituální, sexuální, existenční nebo finanční. Zbavte se i vy léků a vyřešte své problémy jednou provždy.

Terapie po telefonu

V dnešní době je již navíc překonaný problém vzdálenosti, a tak můžete terapii absolvovat na dálku, bez nutnosti osobní návštěvy terapeuta. Odborný poradce Radovan Babic uzdravuje klienty pomocí komplexní terapie, která probíhá po telefonu. Po každém telefonickém rozhovoru se klienti cítí lépe. Již po velmi krátké době budete pozorovat výsledky, které vás překvapí.

Ultimátní terapie

Ultimátní terapie, kterou pan Radovan poskytuje, řeší všechny problémy. Dalším cílem této terapie také je, aby si klienti každodenní problémy uměli zpracovat sami a již dále pomoc terapeuta nepotřebovali.

Odemkněte své vyšší schopnosti

Čekáte od terapie ještě více? Pan Radovan se věnuje také pokročilé a experimentální terapii, která odemyká vyšší schopnosti. Těmi lidstvo dříve běžně disponovalo, například v dobách Atlantidy, ale dnes jsou již téměř zapomenuté.

Více informací o komplexní terapii pana Radovana si můžeme přečíst na www.bioliecba.eu/cz.

 

Obrázek zdroj: „©Bioliečba.eu, 2018 – až po současnost“