Koncert

Užijte si skvělou kulturní akci v podání Divokého Billa

Jihomoravský kraj je bohatý na letní kulturní akce, ale také na památky, chráněné krajinné oblasti, památky z různých architektonických období a mnohé další zajímavosti. My se dnes podíváme na kulturní akci, která se bude konat v „hlavním městě“ jihomoravského kraje, v Brně.

Kapela, která má co říct mladým i starším

Divoký Bill je skupina, která nemá zrovna málo členů. Každý z nich je originál a jejich rozsah co se týče zpěvu i hudebních nástrojů, na které hrají, je skutečně veliký. Skupina je na našem hudebním poli již mnoho let a znají ji náctiletí, které oslovila např. songem „Malování“, časté jsou i jejich spolupráce s dalšími skupinami, jako je např. Čechomor, Fanáneg Hagen a další. Většinou si na koncert přizvou někoho, s kým si mají co říct hudebně i osobně a jsou skutečně sehraní. Stačí najít si jejich starší koncert na webových stránkách youtube.com a budete mít jasno v tom, že jejich koncerty skutečně stojí za to.

Brno je zlatá loď

Brňané tvrdí, že je Brno takovou vesnicí, kde se schází lidé z Čech i Moravy. Na Špilberku je možné navštívit nejrůznější hudební akce ať už jde o klasiku, rock nebo folk. Důkazem je i plánovaný koncert skupiny Divokej Bill. Budou zde vystupovat již 12. června 2017 a můžete se těšit jak na skvělé ozvučení, tak příjemné osvětlení, nezaměnitelnou atmosféru podtrženou právě místem, kde se koncert koná. Zvuky budete moct slyšet i opodál, takže jestliže se vydáte na akci s kamarády, nebo ve dvou s milovanou polovičkou, můžete si užít i soukromou párty s věhlasnou česku kapelou.

 

Neváhejte a užijte si léto plné slunce a příjemných teplých večerů a nocí a vydejte se do Brna. Zajisté nebudete litovat a užijete si koncert, který dělají lidé s chutí, zapálením a také srdcem na pravém místě, vstřícní ke svému publiku a milým vystupováním. Ostatně, obrázek si můžete udělat sami.