Remonte D8387 02 223 06

Vkusné kozačky přivábí pohledy jako magnet

Je libo vyšší, nižší, či polo? Nemáme na mysli pizzu, ale kozačky! Tyto zimní boty zaženou hlad vašich nožek po teple a pohodlí. Jejich vysoká dávka stylu navíc vybrousí vaše outfity k dokonalé symbióze. Dopřejte tedy svým nohám bohatou hostinu a nazujte do chladných dnů dámské zimní kozačky!

 Ženy a kozačky, to je oblíbená a osvědčená kombinace. Pokud ve svém botníku nemáte dámské kozačky, určitě si aspoň jedny do sbírky pořiďte. Tyto boty totiž rozhodně nezůstanou nevyužity. Jen si zapamatujte malé doporučení. Obecně se kozačky nosí spíše ke slim či skinny kalhotám. Je to z toho důvodu, že se úzké kalhoty po zastrčení do kozaček nekrčí a zůstanou krásně hladké. Širší kalhoty by zkrabacením zkazily celkový dojem. Jinak ale můžete kouzlit s kozačkami dle svého gusta!

Podpatky i ozdoby pro rozjasnění outfitu

Zimní kozačky můžete mít ve svém outfitu jako dominantní prvek. Masivní šněrovací kozačky využijete do města nebo třeba na koncert. K elegantnějším šatům zase vyniknou jemné semišové kozačky či kozačky s kožíškem. Pokud se rozhodnete pro vysoké kozačky, budou už samy o sobě velmi výrazným prvkem. Proto by zbytek outfitu měl být spíše neutrálního a jemného rázu.

V práci zazáříte, když si k šatům nebo sukni nazujete kozačky na podpatku. Vyšší platforma vaši siluetu opticky protáhne a leckdo zase protáhne uznale obličej, jakmile vás spatří. Pokud se ale chystáte na delší pochůzky či na namrzlé chodníky, kozačky bez podpatku budou jistější volbou, zejména ty s hrubší podrážkou.

Do zimní chumelenice stylově

Dámské zimní kozačky seženete v různých barevných variacích. Určitě je ale dobré mít základ v podobě černé. Černé kozačky totiž sladíte se vším. Skinny džíny, kozačky černé barvy a fialová halenka vám zpříjemní třeba večerní chvilky v kině.

Další nestárnoucí klasikou jsou hnědé kozačky. Tyto dámské boty kombinujte se zemitými odstíny a také s červenou, modrou, růžovou, černou, béžovou či bílou. Vyhněte se výrazným neonovým odstínům, které s hnědými botami nepasují a výsledek by pak byl roztříštěný.

Rieker X9090 00 223 3141

Pokud chcete trochu nezvyklejší odstín, modré kozačky požadavek splňují. V závislosti na odstínu bot můžete poskládat jak umírněný, tak i extravagantnější outfit. Co třeba taková zelená, fialová či žlutá barva?

Rieker-eshop.cz nabízí bohaté menu botiček, po kterých vaše nožky hladově sáhnou! Tak které kozačky to nakonec budou? To už záleží jen a jen na vaší chuti!