It Nice Wake Up You

Vzrušení a vášeň nemusí ze vztahu nikdy zmizet. Díky předehře bude milování vždy nezapomenutelné

Kvalitní a hlavně trvalý vztah potřebuje hodně snahy a péče. Mezi faktory, které jsou důležité, patří nejen láska, ale také blízkost, respekt a důvěra. Proto je velmi podstatné o vztah pečovat, protože jakmile ho necháte jen tak plynout, brzo se může vzájemná láska a pochopení vytratit. Bude pak těžké vztah zachraňovat. Na co byste ale v milostném vztahu neměli zapomínat? Je to hlavně předehra během sexuálního potěšení.

Proč je předehra tak důležitá?

Mnoho lidí se honí za orgasmem, a pokud ho dosáhnou, vlastně mají splněno a už je nic jiného nezajímá. Pravdou ale je, že abyste dosáhli potěšení, je nutné se na samotný akt připravit. Předehra tak hraje hlavní roli ve vztahu, který má být naplněn touhou po tom druhém. Během předehry se partner naladí na správnou vlnu. Například Poláci mají mnohem více sexu, ale zároveň je samotný akt kratší.

Předehra patří mezi části, které jsou potřeba, pokud partnera milujete a chcete mu dopřát to nejlepší. Mozek i tělo se vzruší a budeme více naladění na následující dění v posteli. Předehra je důležitá především pro ženy, které díky ní snadněji dosáhnou orgasmu, protože se lépe prokrví pohlavní orgány. V posledních letech se navíc muži opravdu snaží předehru ženě dopřát.

Zdroj obrázku: Freepik

Jak dlouho má předehra trvat?

Předehru můžete začít hned několika způsoby. Někoho navnadí skvělá večeře, jiného zase horká vana plná pěny a k tomu sklenička vína. V každém případě je dobré zjistit, co má ten druhý rád, aby nedošlo k trapasu. Můžete si posílat i pikantní zprávy. Důležité je používat i letmé dotyky. Jestliže už jste v posteli, máte práci jednodušší. Můžete se vzájemně dotýkat, povídat si a líbat se. Mnoho lidí tento krok přeskakuje, což je velká škoda.

A jak dlouho by měla předehra trvat? Na to není jednoznačná odpověď. Někteří potřebují jen několik minut, aby byli připravení, jiným to bude trvat i déle, než se dostanou na správnou vlnu a zatouží po něčem víc. Právě proto je ve vztahu důležitá komunikace – bez té se nedozvíte nic o tom druhém.

Zdroj: https://www.rediff.com/getahead/report/health-why-foreplay-is-important-for-good-sex/20160602.htm