Very Attractive Young Woman Close Up Portrait Beautiful Female Indoor

Zapomeňte na nudný účes a zkuste něco nového! Změna vám prospěje a zvýší sebevědomí

Upravené vlasy jsou nejen známkou toho, že o sebe pečujete, ale také ukazujete, jak se momentálně cítíte. Proto věnujte rannímu účesu o několik minut navíc, abyste ven vyšla krásná a plná energie z dobře odvedené práce. Jestli chcete mít pořád skvěle upravené vlasy, vyzkoušejte naše rady.

Upleťte si jednoduché copy nebo vlasy sepněte do culíku

Pletené copy jsou u žen velmi oblíbené. Vypadají elegantně a hodí se ke každému outfitu. Navíc nikdy nevyjdou z módy. Je ale dobré si pletení natrénovat, protože existuje spousta možností, jak si vlasy zaplétat. Vyzkoušet tak můžete francouzské copy nebo obyčejné, které ale nebudou vypadat nikdy tak dobře.

Obyčejný ohon je velmi populární, navíc si ho můžete udělat kdekoliv na hlavě. Pokud ho uděláte vysoko, vykouzlíte tím elegantní účes. Použít můžete kulmu na konce vlasy a takto upravené vlasy se hodí k šatům nebo dámským oblekům. Rozhodně na každé party zazáříte! Záleží samozřejmě na tom, jak dlouhé vlasy máte. I s krátkými se ale dá vykouzlit krásný účes, kterým oslníte.

Zdroj obrázku: Freepik

Můžete použít spoustu pomůcek, které účes doladí

V dnešní době si můžete koupit množství sponek, pinetek, gumiček a dalšího příslušenství, se kterým vám příprava účesu zabere méně času. Velké spony jsou většinou zdobené a vypadají ve vlasech skvěle. Mnoho žen má rádo rozcuchy a nechávají si tak vlasy hodně zkracovat. Péče o krátké vlasy je ale mnohdy náročnější, protože je nutné je dostat tam, kam chcete. Většinou jsou neposedné a nemůžete je sepnout do culíku.

Nejlepší je tak účes „vstát a jít“. Zkuste si jednou nechat ve vlasech vrabčí hnízdo a buďte rozverná. Uvidíte, že dobrou náladou nakazíte i ostatní. Rovné střihy a vlasy jsou sice stále v kurzu, ale ženy často využívají kulmy, natáčky a další propriety, aby získaly krásné vlnky nebo kadeře. Pohrajte si se svými vlasy, a pokud toužíte po větší změně, nebojte se navštívit kadeřnici. Vlasy vám vždycky dorostou, vyzkoušet tak můžete i něco, co pro vás bude extravagantní.

Zdroj: https://www.ottawalife.com/article/how-to-complement-your-hairstyle-to-match-your-outfit?c=3