African American Dark Skinned Plus Size Model Posed Blue Shiny Dress Against Sea Side

Ženy s kyprými tvary to nemají lehké. Zpevnit pokožku a dobře se obléknout ale není nemožné

Jestli máte korpulentní postavu, možná máte problém s tím, co si obléct na sebe. Pomoci mohou vhodná cvičení, správné spodní prádlo a také jednoduché triky. I díky nim můžete mít ve čtyřiceti letech pevná prsa. Co ale dělat s kyprými tvary, které nejdou tak snadno ovlivnit?

Velká prsa vyžadují jiný styl oblékání

Velká prsa jsou pro mnoho žen také velký problém. Některé totiž nezvládají jejich tíhu a musí si tak pomáhat speciálním oblečením, aby vůbec vyšly ven. Pro takové případy je vhodné svůj den začínat studenou sprchou. Bude ale trvat několik týdnů, než se pokožka zpevní. Posilovat prsa můžete také dámskými kliky nebo jinými cviky, pomůže také plavání.

Důležité je najít vhodné spodní prádlo, které bude na vaše prsa dobře sedět. Ve větších velikostech je ale problém sehnat prádlo, které bude dobře vypadat a zároveň bude příjemné na tělo. Mnoho žen si stěžuje na nedostatek výběru ve velikostech XXL a vyšších. Spodní prádlo si samozřejmě můžete nechat ušít nebo se do toho pustit sama.

Zdroj obrázku: Freepik

Někdy přijde na to, že si budete muset objednat spodní prádlo ze zahraničí

Není tak výjimkou, že si ženy musí objednat spodní prádlo ze zahraničí, kde nemají problém ušít nebo mít na skladě i větší velikosti prádla. Ženy s plnějšími tvary by měly pozornost věnovat některým detailům, které pomohou cítit se dobře. Ramínka u podprsenky by měla být starší, aby netlačila do ramen.

U každé podprsenky byste měli koukat na to, aby poprsí pevně drželo. Je důležité, aby podprsenka pevně seděla nejen v obvodu, ale také v košíčkách. Jestli nakupujete spodní prádlo, můžete si vybrat i takové, ve kterém můžete pohodlně spát. Ženám, které mají velká prsa, se nedoporučuje spát na břiše. Dávejte si pozor na kosmetiku, kterou na prsa používáte. Určitě by krémy měly obsahovat koenzym Q10 a vitamin E.

Zdroj: https://brightside.me/inspiration-girls-stuff/10-pieces-of-advice-that-can-help-you-hide-your-belly-and-side-fat-under-your-clothes-521610/