Vlasy Objem3

Zkroťte nepoddajné kadeře pomocí želé. Vaše vlasy zůstanou hebké a lesklé

Želé pomůže vlasům s jejich krabatěním. Krása vlasů je u každé ženy důležitá. O vlasy pečujeme a chceme vypadat nádherně a božsky. Bohužel některým ženám byly do vínku přidány kudrlinky nebo krabaté vlasy. Některé je mají dokonce tak nepoddajné, že je nelze natočit ani narovnat. Proto se mnoho žen rozhodne pro narovnání pomocí žehličky a horkého vzduchu. Jenže tento způsob je dlouhodobě nevhodný. Jednoduše po pár měsících vám úplně zničí vlasy. Zkuste vlasy narovnat a rozjasnit pomocí želé, poradíme vám, jak na to.

Zdroj obrázku: Pixabay

Želé na vlasy

Želé lze koupit v každých potravinách a je opravdu levné. Stojí do dvaceti korun a dokážete s ním opravdu zázraky. Díky němu budou vaše vlasy hebké, lesklé a nanejvýš jemné. Čemu želé pomůže?

  • Vlasy nebudou elektrizovat.
  • Zabrání vlnění.
  • Udrží potřebnou vlhkost ve vlasech.
  • Zlepší stav roztřepených konečků.
Zdroj obrázku: Pixabay

Připravte si tyto suroviny

  • 2 polévkové lžíce želé,
  • 4 polévkové lžíce horké vody.

Do horké vody pomalu zamíchejte dvě lžíce želé a míchejte. Po chvilce přestaňte a počkejte, až se ze směsi stane husté želé. Pro vůni můžete přidat pár kapiček vašeho oblíbeného éterického oleje. Nyní postupujte následovně: umyjte si vlasy běžným způsobem, poté vlasy jemně vyždímejte a naneste na ně želé. Snažte se, aby se směs dostala opravdu všude. Poté vyčkejte patnáct minut a opláchněte pomocí vlažné vody. Máte hotovo. Po vysušení vaše vlasy zůstanou lesklé, hedvábné a překrásné. Tímto způsobem můžete své vlasy vyživovat jednou týdně. Jedná se o způsob, který je šetrný a ekologický. Mnoho jiných přípravků z drogerie vlasy zatěžuje a naopak podporuje řídnutí vlasů a jejich zplihlost. Nemluvě o velkém množství silikonů a parabenů. Buďte krásné, neodolatelné a chraňte své cenné zdraví. 

Zdroj: https://www.byrdie.com/how-to-make-your-own-hair-gel-at-home-1387811