Rande

První rande je důležité: zaujměte svůj vysněný protějšek a vyhněte se největším chybám

Chystáte se na rande s mužem, který vás zaujal na první pohled? Jestli chcete udělat dojem, je nutné vědět, jakým trapasům se vyhnout, jaké věci neříkat a jak se při konverzaci chovat. Jak se blíží datum schůzky, budete nervóznější. Proto je dobré se soustředit na všechno kolem vás, abyste svůj protějšek zaujala, je dobré být prostě svá.

Dbejte na vhodné oblečení, ale zároveň takové, ve kterém se cítíte dobře

Mnoho žen ještě před prvním rande stojí hodiny před zrcadlem a vymýšlejí outfit, kterým by mohly zaujmout. Všechno to ale není o tom, zalíbit se muži. Musíte se v oblečení cítit dobře hlavně vy, protože pokud se budete věčně ošívat nebo si posouvat blůzku, po chvíli z vás bude cítit napětí, což se odrazí také na vzájemné konverzaci. Dejte si pozor také na účes, nehty nebo make-up. Každá maličkost může rozhodnout.

Zdroj obrázku: Pixabay

Muži nemají v lásce ženy, které kouří. Proto je vhodné to alespoň na prvním rande vydržet. Cigarety nesluší nikomu a ani kvalitním parfémem nepřestříkáte jejich nepříjemný zápach. Pokud je muž nekuřák, snadno pozná, že vy kouříte. Dejte raději přednost elektronické cigaretě, která sice vypadá stejně, ale nevydechujete tolik toxického kouře.

Dávejte pozor, kolik toho vypijete, pro muže je to varovný signál

Na prvním rande buďte opatrní, co se týče alkoholu. Stačí si dát o jednu skleničku vína navíc a na muže to vrhne podezření, že něco není v pořádku a už se s vámi podruhé nesejde. Proto si objednejte vodu, a i když jste ve stresu a nervózní, nedávejte to najevo tím, že budete pít jednu skleničku za druhou. Po čase byste mohla mluvit nesmysly, což na vaší důvěryhodnosti také nepřidá.

Zdroj obrázku: Pixabay

Muži sice mají rádi sebevědomé ženy, ale neukazujte mu, že jste soběstačná. Muž musí mít pocit, že vám může pomoci, a pokud vás má rád, udělá to s radostí. Negativními zprávami můžete budoucího partnera pouze odradit. Muž ocení vaše názory a nebude mu vadit, pokud se nebudou shodovat s těmi jeho. Mluvte o sobě, o něm, určitě najdete společné koníčky a témata k rozhovoru.

Zdroj: https://www.psychologytoday.com/us/blog/the-squeaky-wheel/201511/15-first-date-mistakes-you-should-avoid