Autumn Hygge Home Decor Arrangement Concept Hygge Coziness Burning White Fragrance Candle

5 trendů, které vnesou do interiéru kouzlo podzimu

Podzimní měsíce jsou nádherné pro všechny fanoušky přírody i interiérů. Každoročně můžete svůj domov změnit tak, aby odrážel pravou atmosféru podzimu. Můžete se držet osvědčených dekorací, ale rok co rok přichází i nové trendy, kterými se můžete inspirovat. Dnes se podíváme na pět úžasných trendů, které budou vládnout interiéru na podzim 2023.

Inspirace potravinami

V letošním roce budou velmi populární hlavně motivy s ovocem a zeleninou. Zvolit můžete polštáře s citrusy nebo hrnky ve tvaru jablek či hrušek. Na trhu najdete nespočet dekorací do kuchyně i obývacího pokoje ve tvaru ovoce a zeleniny. Velmi oblíbená jsou hlavně rajčata, jablka a hrušky.

Pohodlné posezení v kůži

Kožené sezení je velmi pohodlné. Na podzim se můžete usadit do koženého křesla s podnožkou a zachumlat se do hřejivé deky. Kvalita tohoto materiálu zajistí, že vás bude nábytek těšit po mnoho let. Možná bude trochu náročnější finančně, ale rozhodně se vám vyplatí.

Zdroj obrázku: Freepik

Kostkované vzory

Nezáleží na tom, jestli kupujete polštáře, ubrusy, nebo košile. Kostkovaný vzor je znakem venkovské anglické kuchyně. V kuchyni budou vypadat stylově látkové utěrky s tímto vzorem nebo ubrousky na stůl při rodinné večeři. Jestli chcete zajít ještě dál, můžete si pořídit také tapety.

Třásně, kam se podíváš

Hřejivou a útulnou atmosféru získáte s třásněmi. Na tento doplněk hodně lidí zapomíná, ale v interiéru vypadá velmi netradičně a zábavně. Ozdobit s nimi můžete polštáře nebo přehozy. Závěsy, zrcadla nebo osvětlení bude také působit unikátním vzhledem.

Talíře jako ozdoba na zdi

Ozdobit si zdi můžete během září. Kuchyně i jídelny slavných žen jsou plné talířů na stěnách. Jde o jedinečnou dekoraci, kterou si můžete užít ve svém domově. Můžete zvolit čistě bílé, ale také barevné talíře. Barvy podzimu budou v interiéru vypadat nádherně a přinesou skvělou atmosféru.

Zdroj: https://www.homesandgardens.com/interior-design/fall-trends