Svacinovy Pytlik S Plisni

7 zajímavých vynálezů, které jsou úžasné a zároveň k ničemu

Lidé jsou skutečně velmi vynalézaví a neustále se snaží vymýšlet nové a nové věci. V tomto příspěvku se podíváme na 7 vynálezů, které se mohou někomu zdát geniální a jiný je zase bude považovat za totální hlouposti. Do které skupiny patříte Vy?

Vynález první: Máslo v tyčince

Také vás štve klasické máslo v kostce nebo v hranatém či kulatém kelímku, které musíte roztírat s pomocí nože a někdy je tak zmrzlé, že ani nejde ukrojit? Pokud ano, vyzkoušejte tohle máslo v tyčince, se kterou můžete pracovat podobným stylem jako s lepidlem v kanceláři. Je to opravdu tak praktické nebo je to totální hloupost?

maslova-tycinka

Zdroj obrázku: Desmond.imageshack.usk / Imageshack.us

Vynález druhý: Boty na podpatku s kolečkem

Možná si vzpomínáte na jednu reklamu v televizi, která propagovala Koloboty. Šlo o něco mezi kolečkovými bruslemi a botami, kdy bota měla na podpatku kolečka, po kterých bylo možné se s trochou šikovnosti vozit. Nevím kolik lidí si tyto boty koupilo, ale v USA vymysleli něco podobného, určeného ženám, které se potřebují naučit chodit na vysokém podpatku. Nikde jsme nic nenašli o tom, zda tyhle kolečkové boty na jehlách skutečně fungují nebo ne, ale jako nápad je to docela dobré. Nebo ne?

koleckove-boty-na-podpatku

Zdroj obrázku: Buzzfeed

Vynález třetí: Příborové nástavce na tužky

Pokud potřebujete mít příbor kdykoli k ruce a nechce se vám sebou tahat klasické nerezové vidličky a nože, můžete si koupit pytlík těchto originálních nástavců, které jednoduše nasadíte na konec tužky a můžete s nimi začít jíst. Je pravda, že příbor z umělé hmoty není sice nic moc, ale na piknik se docela dobře hodí. Co Vy na to? Koupili byste si takovou věc?

priborove-nastavce-na-tuzku

Zdroj obrázku: Incrediblethinks.com

Vynález čtvrtý: Džíny s průhlednou kapsou na mobil

V dnešní době tento vynález působí tak trochu úsměvně a nedovedu si představit jak by to někdo mohl používat. Výrobce deklaruje, že je tato kapsa určená pro iPhone, my preferujeme klasické pouzdro na mobil, protože tohle je dobré tak leda pro někoho, kdo je závislý na svém mobilním telefonu a neustále kontroluje SMS zprávy či statusy na sociálních sítích. Dovedeme si ale představit ty soucitné pohledy lidí v metru nebo ve škole.

dziny-s-pruhlednou-kapsou

Zdroj obrázku: Incrediblethings.com

Vynález pátý: Obal na svačinu s plísní

Pamatujete si na školní léta, když vám starší spolužáci brali svačinu a prostě jí snědli. A pokud jste to řekli paní učitelce bylo to ještě horší. Dnes se doba změnila a svačinu si do školy moc nenosíme, protože si raději koupíme v automatu nebo v bufetu něco sladkého na zub (ne že by to tedy bylo zdravější než poctivá domácí svačina). Pokud ale stále do školy svačinu nosíte a chcete si být jisti, že vám jí spolužák nesebere a nesní, využijte tenhle obal na svačinu, který z vábně a chutně vypadajícího sendviče udělá nevábně vypadající plesnivý hnus. Tenhle vynález je možné jeden z nejpraktičtějších.

svacinovy-pytlik-s-plisni

Zdroj obrázku: Colormute

Vynález šestý: Lopatka a smetáček na pantoflích

Tenhle vynález by určitě ocenily zejména ženy, které musí doma často uklízet a ohýbat se při tom na zem. S trochou šikovnosti a s pomocí těchto pantoflí se můžeme naučit jednoduše smetí zamést na lopatku, aniž bychom se museli ohýbat. Otázkou je, jak to smetí z lopatky dostat do odpadkového koše, aniž bychom si museli pantofle zout (a ohnout se k tomu) anebo aniž bychom nevysypali smetí na zem.

smetacek-a-lopatka-na-pantofli

Zdroj obrázku: Articol

Vynález sedmý: Oboustranná zubní pasta

Také vás štve, když musíte zubní pastu neustále vymačkávat z tuby. Je k vzteku, když to nejde a musíte pořád s tubou dělat různé psí kusy, abyste pastu dostali ven. Vyzkoušejte tuhle oboustrannou zubní pastu a již nikdy se nebudete muset s tímto problémem trápit. Praktický a zajímavý nápad, ale pořizovací cena této pasty bude asi poněkud dražší než u normální pasty, která se otevírá jen z jedné strany.

oboustranna-zubni-pasta

Zdroj obrázku: Likecool.com

Tak co? Líbí se Vám některé z těchto vynálezů? Použili byste je v domácnosti nebo v každodenním životě? Rozhodně se o ně podělte s přáteli na sociálních sítích a společně se buď zasmějte nad jejich hloupostí nebo je prostě a jednoduše začněte používat.