Keratin Zluty Web

Brazilský keratin udělá s vašimi vlasy kouzla!

Brazilský keratin není na trhu až tak dlouho, ale za tu krátkou dobu se stal velice oblíbeným a ženy ho milují. A důvod? Udělá s vašimi vlasy doslova zázraky.

Bez chemie!

Jedná se o čistě přírodní látku, která byla vyvinuta v roce 2006 a kde jinde, než v Brazílii. Brazilský keratin obsahuje přírodní protein, jenž je základním stavebním prvkem jak lidských vlasů, tak i kůže a nehtů.

Pokud si vlasy poškodíte barvením, trvalou, sluncem, či jinými faktory, pak mají nedostatek přirozeného keratinu a je třeba jej nahradit. Brazilský keratin dokonale nahradí ten přírodní a vlasům tak dodá lesk, objem, pružnost, hebkost… prostě vše, co jim chybí. Po jedné jediné aplikaci, budou vaše vlasy naprosto dokonalé a zdravé!!!!!

To správné na neposlušné vlasy

Brazilský keratin také skvěle vyrovnává zvlněné a kudrnaté vlasy a to tak, že i po zmoknutí a namočení zůstanou stále rovné a hladké. Ocení jej tedy hlavně ty ženy, které si každý den žehlí vlasy proto, aby je měly rovné.

V okamžiku, kdy se dostal brazilský keratin do Čech, začaly si jej ženy okamžitě nechávat aplikovat v salonech, nebo si jej kupovaly domů pro domácí použití. Tento zázrak si určitě oblíbí každá žena, která chce mít krásné, zdravé a rovné vlasy bez zbytečné péče. Keratin totiž stačí aplikovat jednou za 3 měsíce. Tento produkt se na vlasy aplikuje a následně se zažehluje.

Sáhněte po keratinu exklusive!

Aplikace v salonech je velmi drahá a sahá až do tisíců. Naštěstí je tu však vlasový přípravek, který si můžete snadno aplikovat doma sama a to je keratin exclusive. Seženete jej na internetových stránkách keratin-shop.cz.

Jeho použití je velmi snadné a zvládne jej opravdu každá žena. Pořiďte si cenově dostupný produkt, který stoprocentně vašim vlasům prospěje. Uděláte pro ně to nejlepší, co můžete. Dodejte jim na kvalitě a buďte neodolatelná. Vlasy jsou korunou krásy, a proto je třeba o ně pečovat.

 

Už vás nebaví každé ráno vstávat a vaši hřívu rovnat? Pak si klidně pospěte o půl hodiny déle. Brazilský keratin vám to totiž dovolí.