Feeling Flirty Fashionable Young Short Hair Woman Posing Against American Flag Background Smiling

Dejte mužům najevo, že máte zájem. Drobná mimika bohužel nestačí a řada pánů známé signály nedokáže pochopit správně

Zdá se, že seznamování je stále těžší. Klasickému setkávání zdatně konkuruje internet a řada mužů má obavy z toho, aby si určitý signál nevyložili špatně, což může vést k malérům jako je obvinění ze sexuálního obtěžování. Za to dnes může být bráno klidně i nevhodné gesto, nebo na první pohled nevinná věta.

Mnoho žen by rádo poznalo muže, ale určitá etiketa velí, že tím oslovujícím by měl být právě zástupce mužského pohlaví. Jak mu však dát najevo, že máte zájem a že se s ním dáte ráda do řeči? Osvědčené signály nemusí vždy zabrat.

Mimika jako základ

Základem úspěchu může být správná mimika a také pohled. Naprosto nezbytný je v tomto případě oční kontakt. Pokud bude doplněný také mírným úsměvem a lehce skloněnou hlavou směrem dolů, je to jasný signál, že muž může přijít. Zároveň však pozor na fakt, že méně je někdy více. Až přehnaný umělý úsměv, nebo dlouhé zírání muže spíše odradí.

Pokud by potenciální muž nijak nezareagoval, zkuste metodu známou z filmů, o které si muži myslí, že je tím hlavním signálem, jak dává žena najevo, že stojí o společnost. Vjeďte si prstem do vlasů a lehce si hrajte s několika pramínky. Ano, právě na tento kýčovitý styl muži zareagují. Bohužel krátkovlásky mají v tomto směru smůlu.

Zdroj obrázku: Freepik

Jsou věci, který, se raději vyhněte

Kombinace prvního a druhého signálu, pokud bude směrem k vybranému muži několikrát zopakován, by měla vyjít. Tedy pokud vše nedoplníte dalšími, čímž muže zcela jistě odradíte. Svolnost ke komunikaci rozhodně nedávejte najevo nadměrným pitím alkoholu, čímž jako by naznačujete svou povolnost.

Též se snažte příliš netlačit na pilu, nebo neberte iniciativu do svých rukou. Ukázání prstem, ať přijde k vám, nebo přímé oslovení sice povede ke komunikaci s daným mužem, ale na druhou stranu – opravdu chcete mít po svém boku někoho, kterého musíte vodit za ručičku a do mnoha věcí ho sama dotlačit?

Zdroj: Life Hacks