Selfie Happy Couple Nature

Díky jednoduchým trikům na fotce zazáříte i s pár kily navíc. Každá žena může být krásná

Jestli máte plnější postavu, ale přesto se chystáte k profesionálnímu fotografovi a chcete snímky, které si vystavíte doma na zdi, mohou vám pomoci určité fígle, díky kterým budete vypadat zdravější a štíhlejší. Nemusíte pak po fotografovi požadovat velké retušování, protože budete vypadat skvěle ve své přirozené kráse.

Cítit dobře se můžete i s kilogramy navíc

Ne vždy platí, že pokud je žena štíhlá, tak je krásná. Je tu několik faktorů, které zajistí, že se bude žena cítit dobře a bude to vidět navenek. Mnoho žen je sice krásných, ale mají také spoustu problémů, které se odrážejí na jejich vizáži. My vám ukážeme, jak docílit toho, abyste se nejen cítila dobře, ale také dobře vypadala na snímcích.

Nejdůležitější je držení vašeho těla. Pokud se při stoji nebo chůzi hrbíte, je jasné, že na fotografiích to nebude vypadat dobře. Tím, že se budete hrbit, vystrčíte ven břicho a bude to vypadat, že máte kilogramy navíc, i když to nemusí být pravda. Narovnejte ruce a vytáhněte celé tělo nahoru ke stropu. Uvidíte, že rozdíl bude velký. Zapomeňte také na bokové kalhoty, které odhalí nejen bříško, ale také tuk na zadní části těla. Ideální jdou džíny, které jsou do pasu. Pokud k nim vyberete vhodnou halenku nebo tričko, úspěch je zaručen.

Zdroj obrázku: Freepik

Ke štíhlejšímu tělu si dopomůžete i masáží

Pokud chcete vypadat štíhlejší, je nutné si k tomu pomoci také jinými triky. Kalhoty jsou první věc, tou další je například obyčejná masáž. Pořiďte si kvalitní a hlavně jemné kartáče, kterými si můžete masírovat celé tělo. Postupuje směrem k srdci a masírovat si můžete celé tělo, ale hlavně oblasti, které mají být vidět.

Problémem může být také kabelka. Velmi totiž záleží na tom, jak ji nosíte! Hodí se takové, které máte nošené v lokti, nikdy nepoužívejte crossbody, které se musí nosit přes trup. Přidávají kilogramy a nehodí se pro plnoštíhlé ženy. Masírovat si můžete také břicho, a to po každém jídle.

Zdroj: https://www.mychicobsession.com/posing-tips-to-make-you-look-thinner-in-pictures/