Close Up Details Accessories Woman Stylish Apparel Walking Street Sunglasses Handbag Pink Jacket Trendy Colors Spring Summer Fashion Trend Elegant Style Drinking Coffee

Jak vybrat správný popruh na kabelku?

Výběr kabelky je náročnou věcí pro každou ženu. Mnoho lidí si ale neuvědomuje, že popruh je stejně důležitým prvkem jako samotná kabelka. Při koupi nového popruhu na tašku je velmi důležité, abyste si vybrali dobře.

V opačném případě se vám bude špatně nosit a nakonec ji raději necháte doma. To by byla velká škoda. Myslet musíte hlavně na dva parametry:

  • délka,
  • šířka.

Délka popruhu

Délka hodně závisí na druhu tašky, ale také na vašich požadavcích. Každá žena má vlastní délku, která jí vyhovuje nejvíce. Kratší délky jsou také lepší na léto, zatímco delší vám budou více vyhovovat v zimě s tlustým kabátem. Obecně si můžete vybrat z poutka na zápěstí, horní rukojeť, krátké rameno, klasické rameno, dlouhé rameno, crossbody (přes tělo) nebo extra dlouhé rameno.

Délku si můžete sami ověřit ještě před nákupem doma. Vezměte provázek nebo kus látky a připevněte ke kabelce. Upravte si délku tak, aby vám naprosto vyhovovala a nakonec změřte délku daného provázku. Anebo můžete připevnit na kabelku přímo krejčovský metr. Tím si ušetříte práci, protože si popruh změříte a zároveň vyzkoušíte ideální délku.

Šířka popruhu

Druhou důležitou věcí je šířka. Hodně záleží na tom, jestli budete nosit kabelku jen na rameni nebo v ruce. Čím je šířka větší, tím těžší tašku dokáže podepřít. Máte-li velkou tašku, ve které nosíte těžké věci, bude pro vás nejlepší široký popruh, protože se vám tolik nezaryje do ramene. A nošení kabelky vás nebude tolik bolet. Praktická stránka produkty je vždy důležitá, ale zároveň musíte myslet i na to, aby se vám líbil.

Rozložení hmotnosti je pro komfort nejdůležitější. Myslete na to, až si budete svůj nový kousek kupovat. Některé produkty vypadají krásně, protože mají velmi tenký popruh, ale pro běžné nošení jsou velmi nepraktické. Správnou rovnováhu musíte najít mezi užitečností, pohodlím a designem. Myslete na vše, co vám přinese hlavně pohodlí. To je u tašky klíčové, protože jinak ji nebudete nosit, i když bude nádherná.

Materiály popruhů

Většina lidí v první řadě myslí na kůži. Kožený popruh na kabelku je samozřejmě nejkvalitnější a přinese vám nejvíce benefitů. Musíte ale počítat s trochu vyšší cenou. Na druhou stranu pro některé typy a styly tašek se mnohem více hodí látkové popruhy. Záleží pouze na vaší náladě a stylu. Při výběru vždy myslete na výše uvedené parametry, ale s designem i materiálem se můžete bavit podle svého.

Noste kabelku tak, jak vám vyhovuje

Samotná taška je vyjádřením vaší osobnosti. Když k ní přidáte unikátní popruh, postavíte její krásu na úplně novou úroveň. Pro někoho se to může zdát jako malý detail, ale právě detaily dělají většinou ten největší rozdíl v tom, jak nakonec vypadáte a jak se cítíte. Vyberte si ten nejkrásnější a nejkvalitnější popruh pro svou tašku a užívejte si ho každý den!