Web Velda Classic 3c Basic Hb Fb Ares Side01

Krásné postele pro perfektní spánek

Máte problémy se spánkem?

Nespavostí a dalšími problémy při spaní trpí čím dál více lidí. Mohlo by se zdát, že se jedná skoro o civilizační chorobu. Pro dobrý spánek dokonce vznikají i moderní mobilní aplikace, které vás informují o kvalitě vašeho spánku či o jednotlivých fázích spánků.

Mnoho osob trpících nespavostí však často zapomíná na naprosto základní pravidla, které je dobré dodržovat. Jestliže máte s usínáním a klidným spánkem také problémy, projděte si spolu s námi základní pravidla pro perfektní spánek. Možná tak vyřešíte svůj problém snadněji, než za pomoci moderních technologií nebo léků.

Pro každý spánek je důležitá teplota v místnosti. Vždy se doporučuje teplota spíše nižší, ideál je například osmnáct stupňů celsia. Když je v místnosti tepleji, je vám pod přikrývkou horko a neustále se převalujete. Důležité také je, aby byla místnost dostatečně vyvětrána. Pro uklidnění a navození příjemné atmosféry si můžete dát také bylinkový čaj. Pro dobrý spánek je ideální například meduňka.

Z vaší ložnice by také měly vymizet výrazné barvy a elektronika – televize i počítače vás při spaní mohou výrazně rušit. Tím nejdůležitějším faktorem však jsou kvalitní postele – jen pevná postel s kvalitním roštem a pohodlnou matrací vám může zajistit klidný spánek. Do nové a kvalitní postele se rozhodně vyplatí investovat, protože tato investice se vám brzy vrátí.

Je vaše současná postel nevyhovující?

Mnoho z nás si postele kupuje s tím, že se jedná o provizórium například do nového bytu. Nakonec na provizorní posteli spíme další dlouhá léta. Postel je nepohodlná, naše záda trpí a my marně přemýšlíme nad tím, co stojí za naší nespavostí. Porozhlédněte se po nové kvalitní posteli, která vám poskytne dostatečný komfort pro váš spánek. Postele jedinečné kvality nabízí například společnost Postele Velda, která se specializuje na moderní kontinentální postele. Pokud se chcete dozvědět více informací, navštivte internetovou adresu postele-velda.cz.