Sticky Plastic Roller Cleaning Clothes From Dust Lint Hair

Lepicí váleček na oblečení pomůže s úklidem domácnosti i módních doplňků

Váleček na čištění oděvů se bude hodit nejen k odstranění vlasů nebo chlupů z vašeho oblečení. Můžete ho vyzkoušet také na čištění jiných materiálů, jako je koberec nebo stěny pokoje. To jsou jen některá z praktických využití válečku, který by měl mít každý doma. Malý pomocník se navíc vejde do každé kabelky. Co všechno s ním můžete udělat?

K čemu se bude váleček hodit?

Podařilo se vám doma rozbít malou skleněnou vázu nebo sklenici? Jestliže máte koberec v obýváku, snadno se drobné střípky mohou zapíchnout do chodidel. K jejich odstranění můžete použít právě váleček na oblečení. Osvěžit křesla nebo gauč můžete také s jeho pomocí, protože odstraní všechen prach, navíc vám taková práce zabere pouze několik minut. Nebudete potřebovat těžké vysavače.

Pomůže také v případě, že vaše děti mají spoustu plyšových hraček a nechcete je všechny prát. Můžete vzít do ruky váleček na oblečení a jeden po druhém je očistit. Zbavíte se prachu a dalších nečistot. Hodit se bude také do auta, kde udělá službu s čalouněním. Důkladně se zbavíte nejen prachu. Rychle s jeho pomocí také seberete drobné odpadky ze stolu.

Zdroj obrázku: Freepik

Máte nepořádek v kabelce? Pomůže váleček

Váleček můžete snadno použít nejen k čištění plyšových hraček nebo dalších předmětů, ale také s ním seberete drobnosti například z kabelky. Hodit se bude v případě, že potřebujete batoh nebo kabelku vyčistit a není vhodné je dávat do pračky. Tuto metodu si snadno zamilujete. Jeho další použití je na stínidla. Budou vypadat za chvíli jako nová.

A víte, že s válečkem můžete vyčistit také stěny ve všech místnostech? I tam se totiž usazuje prach a další nečistoty. Přejeďte několikrát po povrchu stěny a za chvíli budete mít hotovo. Tento malý váleček můžete koupit skoro v každém obchodě, navíc můžete dokupovat pouze samolepicí pásky, ne celý váleček. Je to pomocník, který oceníte nejen doma, ale také v práci.

Zdroj: https://www.lifemaideasy.com/10-life-changing-lint-roller-uses-know/