Sticky Roller Coiled Garment Brush Rests Dark Jeans

Lepicí váleček využijí nejen majitelé chlupatých mazlíčků. Řada problémů díky němu rázem zmizí

S použitím válečku nejen vyčistíte své oblečení od prachu, chlupů a nitek. Ukazuje se, že populární váleček na čištění oděvů může pomoci v mnoha nouzových situacích. Posbírá rozbité sklo, vyčistí vnitřek tašky a také rychle sklidí nečistoty z nábytku. To jsou jen některé z neobvyklých a velmi praktických použití válečku na oblečení. A má jich spoustu. Tento malý nástroj vám opravdu usnadní život!

Kde ještě váleček využít?

Rozbili jste sklenici nebo vázu? Pokud nemáte po ruce nástroje k vyčištění či vysátí nejmenších kusů skla, udělejte to pomocí válečku na čištění oděvů. Budete překvapení účinností této metody! Lepicí váleček na oblečení lze použít také k čištění plyšáků a závěsů. Důkladně z nich odstraní prach a nečistoty a naše děti si budou moci bez obav hrát se svými oblíbenými hračkami.

Rychle posbírejte drobný nepořádek

Drobky z jídla a malé odpadky vám překážejí při práci na stole? V této situaci také použijte váleček k čištění oblečení. Jediné, co musíte udělat, je mírně přejet válečkem po stole a většina odpadků se na něj okamžitě přilepí. To je další důvod, proč byste měli mít tohoto malého pomocníka doma.

Zdroj obrázku: Freepik

Co ještě válečkem vyčistit?

Použijte váleček a několikrát s ním přejeďte přes stínítko lampy. V rychlosti se zbavíte prachu a nečistot a stínítko bude vypadat jako nové. Chcete rychle vyčistit kabelku uvnitř a nevíte, jak na to? Použijte váleček k čištění oblečení. Bude shromažďovat nečistoty a prach z velkých i malých kabelek a tašek. Tuto metodu si zamilujete! Za pomoci válečku se také snadno zbavíte silné vrstvy prachu a nečistot ze stěn. Stačí jím několikrát přejet po povrchu stěny.

V domácnosti

Lepicím válečkem lze snadno a rychle vyčistit od prachu závěsy, sedačky, křesla, ale také dětská křesílka a cestovní sedačky. Není problém váleček využít také na čištění sedaček aut nebo špatně dostupných míst, jako jsou prostory mezi lednicí a stěnou.

Zdroj: https://www.lifemaideasy.com/10-life-changing-lint-roller-uses-know/