Opalovaci Krem2

Namazat na pleť tuhle pomazánku je to nejlepší, co pro ni můžete udělat

Pokud svou pleť často vystavujete slunci a suchému ovzduší, je třeba o ni patřičně pečovat a poskytnout jí řádnou výživu. Pamatujte si, že každá pokožka, a nejen obličej, potřebuje během léta regeneraci. Zejména zralá pokožka náchylná k poškození. Starejte se o svou pleť a budete pomaleji stárnout. 

Exfoliace

Exfoliace je dokonalá k tomu, aby si pokožka uchovala svůj mladistvý a hezký vzhled, a to co nejdelší čas. v takovém případě i letní opálení vydrží déle. Stačí odstranit svrchní, tedy kapilární pokožku pomocí peelingu nebo exfoliační rukavice. Pleť se zbaví odumřelé kůže a bude vypadat krásně. 

Zdroj obrázku: Freepik

Dopřejte si masku

Slunce vysušuje pokožku a podporuje její praskání. Jistě stojí za to poskytnout pokožce masku po opalování. Masku použijte přírodní, která zklidní podráždění a posílí křehké kapiláry. Masku si dopřejte alespoň každé tři dny. Použijte takové masky, které obsahují vitamin C a nejlépe také šípek a heřmánek. Stačí jejich výtažek. 

Pro vyplnění

Pro vyplnění drobných vrásek je možné využít kyselinu hyaluronovou. Zpevní, zmatní a dokonale vyživí a zvlhčí pokožku. Kolagen zase chrání před předčasným stárnutím, udržuje pleti pevnost a regeneruje ji. Tyto přípravky vyhledávejte především po létě. 

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Avokádová pomazánka

Avokádo je dokonalé zvenku i zevnitř. Vyzkoušejte ho zevnitř a přichystejte si mexickou, lahodnou pomazánku. Takzvanou guacamole s limetkovou šťávou. Vytvořte si sendvič a dopřejte si tuto pochoutku každý den. Můžete pomazánku dát i na pleť. Avokádo je totiž nabité vitamíny, jako jsou C, E, K a B. Dále nenasycené mastné kyseliny a mnoho jiných pro tělo důležitých minerálních látek a sloučenin. Pomazánku vytvoříte jednoduše. Vezměte si avokádo, rozkrojte ho a vydlabejte. Rozmačkejte vidličkou a přidejte šťávu ze čtvrt limetky a několik kapek olivového oleje. Takto připravenou pastu můžete dát i na obličej. Pokud budete pomazánku pouze jíst, doporučujeme přidat trochu soli, pár rajčátek a česnek. Bez těchto přídavných ingrediencí si dopřejte avokádo na obličeji i krku po dobu dvaceti minut. Odstraňte pomocí tamponku a opláchněte vlažnou vodou. 

Zdroj: https://www.allure.com/story/summer-skin-care-tips-from-dermatologists