Sex Barvy

Vaše oblíbená barva prozradí, zda jste v posteli vášnivá dračice, nebo něžná princezna

Každá barva znamená v oblasti sexuality něco jiného. Jaká je vaše oblíbená a sedí popis přímo na vás? Ti, kteří mají rádi červenou, jsou vášniví. Milovníci bílé barvy jsou často spojováni s nevinností. Do které skupiny budete patřit vy?

Červená znamená otevřenost, bílá zase nevinnost. Růžová barva značí nedostatek dospělosti

Jestli máte rádi červenou barvu, obvykle jste v sexu vášniví. Je to barva, která se vyznačuje nejen vášnivostí, ale také takoví lidé mají potěšení ze sexu mnohem větší než ostatní. Červená ale zároveň znamená, že můžete být agresivní člověk. Bílá barva znamená čistotu a nevinnost. Lidé mající rádi bílou barvu mohou být nejdříve zdrženliví, vyhýbají se hrubosti a divokým hrátkám v posteli. Růžová značí podvědomou nenávist k mužům, jak uvedli psychologové.

Zdroj obrázku: Freepik

Žlutá v oblasti sexuality znamená, že se snadno přizpůsobíte druhé osobě, se kterou jste v posteli. Většinou jsou to lidé pasivní, kteří musí mít dominantního partnera. Nachová barva je spojená s jemností, ale takovým lidem záleží na vlastním potěšení. Navíc nemají rádi experimenty v sexuální oblasti. Lidé, kteří milují černou barvu, jsou spojování se sadismem nebo masochismem.

Milovníci oranžové jsou vášniví milenci, poctiví jsou zase lidé s hnědou barvou

Zelená je pro mnoho z nás barva klidu, svěžesti a přírody. Milovníci zelené jsou upřímní ke svému partnerovi a zdá se, že jsou nevinní. Mnohdy ale přijdete na to, že takoví lidé nejsou v sexu zkušení, protože k němu nemají žádný vztah. Oranžová barva znamená vášnivé předehry. Lidé mají sexuální fantazie, které se snaží přesunout do reality. Mohou být agresivní, proto si dávejte pozor na svá záda, která mohou skončit poškrábaná.

Zdroj obrázku: Freepik

Milovníci hnědé barvy myslí pořád na sex. Přitom jsou jemní a vřelí, v intimní atmosféře se krásně uvolní. Od svých partnerů očekávají pozornost. Šedá znamená nerozhodnost. Pro takové lidi je těžké se vzrušit, možná se u sexu dokonce nudí. Ženy, které mají rády šedou barvu, většinou chtějí sex jen za účelem oplodnění. Modří lidé jsou jemní, věrní a vášniví. Užívají si sex plnými doušky a myslí také na druhého.

Zdroj: https://www.color-meanings.com/favorite-color-say-sexuality/