Hand With Foam From Automatic Dispenser

Pěna na holení zbaví dveře vrzání, poradí si s vodním kamenem i skvrnami

Všechny způsoby, které používáte doma k čištění, můžete zlepšit. S tím vám pomůže pěna na holení. Dokážete se s její pomocí zbavit skvrn na zrcadle, zažraných nečistot i vrzajících dveří. Stačí si na pomoc vzít pěnu na holení a zbavíte se mnoha rozčilujících problémů v domácnosti. Jde o velmi jednoduchý a levný prostředek.

Spraví vrzající dveře

Nic neleze na nervy tak jako vrzající dveře. Lze na ně samozřejmě použít obyčejný olivový nebo dětský olej, ale pěna na holení bude fungovat srovnatelně dobře. Malé množství pěny naneste podél pantů a vetřete ji do každé škvírky. Přebytečnou pěnu otřete papírovou utěrkou nebo ubrouskem.

Zdroj obrázku: Freepik

Konec šmouh na zrcadle

Zamlžené zrcadlo a šmouhy jsou postrachem mnoha žen. Po každém koupání se v koupelně nahromadí na zrcadle pára a není nic vidět. Na papírový ručník naneste malé množství pěny a důkladně jí zrcadlo vyleštěte. Výsledkem bude dokonale čisté zrcadlo bez šmouh, na kterém se nebude držet pára. Na závěrečné vyleštění lze také použít staré punčocháče.

Usazeniny vodního kamene a vody jsou zcela běžné na koupelnových bateriích. Je možné je vyčistit speciálními prostředky, které ale obvykle bývají velmi drahé. Levnější alternativou je pěna na holení. Přípravek naneste na celý znečištěný povrch baterie, nechte nějakou dobu působit a následně ji odstraňte měkkým hadříkem. Celý povrch nakonec vyleštěte a po vodním kameni nezůstane ani stopa.

Funguje i na skvrny od barvy

Malování bytu je ženami nenáviděná činnost, zřejmě proto, jak je pro ně náročná. Hodně věcí se totiž zašpiní a pak se vše musí vyčistit a vyprat. Skvrny od barvy jsou poměrně odolné a čištění není dvakrát jednoduché. Pěna na holení ale pomůže. Naneste ji na ruce a pracujte s ní jako s mýdlem. Po pár minutách bude vaše pokožka opět čistá a vyhnete se jejímu drhnutí.

Zdroj: https://www.littleaussie.com.au/post/clever-uses-shaving-foam-house