Physiotherapy 567021 1280

Petra: Dostala jsem poukaz na masáž, ale zážitek ze salonu byl tak otřesný, že se raději nikdy namasírovat nedám

Příjemná relaxační hodinová masáž. Přesně takto zněl popis na poukazu, který jsem od kolegyň dostala jako dárek. Těšila jsem se, jak si odpočinu, ulevím svým zádům a přijdu na jiné myšlenky. Přece jenom, člověk se často zanedbává a taková masáž může být lepší, než cokoliv jiného. Tedy pokud je vybrán ten správný salon. Místo kde jsem byla já, bych popsala jako noční můru.

Příjemné prostředí slibovalo skvělý zážitek

Dorazila jsem na domluvenou hodinu a přivítalo mě jak příjemné čisté prostředí, tak i sympatický mladší masér. Vše mi hned v úvodu vysvětlil, zeptal se mě na pár otázek o případných bolestech a jiných problémech, a já se následně měla připravit. Tedy svléknout se a položit se na připravené lehátko. Nutno říci, že jsem velmi stydlivá a tak mi nebyla úplně příjemná představa, že budu ležet téměř nahá před cizím mužem – i když budu mít na sobě prostěradlo a nahá bude jenom masírovaná část mého těla.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Nejprve bylo vše profesionální

Po příchodu maséra začalo několik desítek minut dokonalého blaha. I když byl mladší, byl patrně velmi zkušený, jelikož jeho ruce dokázaly uvolnit každý zatuhlý sval a já si daný relax skvěle užívala. A už přemýšlela nad tím, že se znovu objednám. Byla to má první masáž a litovala jsem, že jsem na ni nešla dříve. Tyto příjemné pocity se ale brzy změnily v pravý opak.

Začalo to dotyky, končilo to návrhem

Co začalo skvěle, končilo jako noční můra. Nemohla jsem si nevšimnout, že z profesionálního maséra se stává chlípník. Jenom naprosto apatický člověk by si nevšiml, jak jeho ruce ze zad jakoby omylem míří k oblasti mých ňader, který se jakoby náhodou dotýkají. Stejně tak jakoby náhodou se jeho ruce začaly dotýkat i mých hýždí, nebo vnitřní strany stehen.

A potom přišlo to nejhorší. Otázka, zda se mi to líbí… Než jsem stačila odpovědět, následovala otázka druhá, zda bych nechtěla namasírovat i přední část svého těla. V tu chvíli jsem zalapala po dechu a celkem rázně odmítla. A následně důrazně vyzvala maséra k odchodu, jelikož se chci obléct a odcházím. Znechuceně jsem salon opustila a následně nejenom na internetu udělala muži takovou reklamu, že k němu patrně už nikdo nikdy nepřijde.

Zdroj: Článek byl zpracován na základě příběhu naší čtenářky
Máte příběh, který by mohl zajímat i ostatní? Napište nám a podělte se s ním. Zpracujeme ho a publikujeme na našem magazínu. Byla by škoda, nechat si ho jen pro sebe.