Concept Women S Clothes With Underwear Wooden Background

Podprsenka správného střihu a barvy nebude pod oblečením nijak vyčnívat

Podprsenky jsou už samy o sobě vcelku nepříjemná záležitost. Ve formálních situacích se jejich nošení ale nevyhneme. Jistě se vám už někdy stalo, že vám podprsenka celý outfit pokazila. Pod některými kousky totiž prosvítá buď její barva, nebo textura. Jak si s touto nepříjemností poradit? Právě to se dozvíte v dnešním článku.

Bílá nebo tělová podprsenka není nejlepší cestou, ačkoli se tak může zdát

Naprosto logickým řešením, které nejspíš každou z nás napadne, je vzít si pod bílé oblečení bílou podprsenku. Tady jsme ale všechny na omylu. Když tuto možnost vyzkoušíte, zjistíte, že podprsenka v bílé barvě je často zářivější než samotná halenka nebo jiný kousek oblečení. Právě proto bude zpod látky přímo zářit a vůbec vám tak nepomůže.

Tělová podprsenka se může zdát jako správné řešení, jelikož by měla barevně splývat s naší kůží. V tomto případě se ale ne vždy zadaří a navíc se často stává, že minimálně švy či jiná textura spodního prádla přímo prosvítají přes oblečení.

Zdroj obrázku: Freepik

Jak tedy cizí oči ošálit?

Po shrnutí problematických možností nám vlastně nezbývá nic jiného než si vzít bezešvou podprsenku v neutrální barvě. Ta ale často nedrží tak jak má a není příliš lichotivá. Zbývá ale ještě jedno řešení, které by vás nejspíš nenapadlo. Křiklavá barva je totiž tou správnou volbou. Ano, četli jste správně. Chcete-li se zbavit obrysu podprsenky, vezměte si na sebe křiklavou červenou. Ale nejen tak ledajakou, chce to tmavě rudou až vínovou barvu.

A jak tohle může fungovat, říkáte si? Je to vlastně optický klam. Oko bude červený podtón brát jako podtón naší pokožky a nebude mu tak připadat nic divné. Pokud se chcete zbavit i švů či jiných textur, doporučujeme vzít si sportovní podprsenku bez švů. Ta tím, že je upnutá, bude hezky přiléhat a neukáže se tak pod oblečením. Zároveň ale správně drží všechno, co má.

Zdroj: https://www.whowhatwear.co.uk/best-bras