Close Up Woman Applying Moisturizing Nourishing Balm Her Lips With Her Finger (1)

Správný make-up dokáže zvětšit rty přirozeně. Užijte si dokonalý vzhled bez náročných procedur

Přemýšlíte, jakými způsoby si můžete přirozené zvětšit rty? Pokud nechcete na plastiku nebo podobné procedury, které nemusejí dopadnout podle vašich představ, můžete si pomoci i obyčejným make-upem, kterým rty opticky zvětšíte a večer po odlíčení budete zase vypadat normálně.

Plné rty by chtěla každá žena, ceněné jsou i na mužích

Mnoho žen touží po velkých a plných rtech, které vypadají skvěle na fotografiích. Nemusíte hned utrácet spoustu peněz za drahé procedury, bohatě postačí, když budete znát přírodní metody, které budou mít očekávaný efekt. Správný make-up dokáže mnoho a navíc si každý den můžete vytvořit jinak plné rty. Nebudete závislá na nikom jiném. Je to velmi jednoduchý způsob, jak si své rty vylepšit.

Ještě než začnete, nezapomeňte si celý obličej a hlavně rty pořádně vyčistit. Závisí také na tom, jak máte citlivé rty. Pro někoho mohou být zimní měsíce velmi náročné, protože rty jsou vysušené a často praskají. Jestli máte rty suché, udělejte si nejdříve peeling, který můžete použít na celý obličej. Zlepšíte si krevní oběh, rty budou hydratované a zbavené odumřelých buněk. Navíc si rty přirozeně zvětšíte.

Zdroj obrázku: Freepik

Stačí správný typ rtěnky a speciální make-up

Obyčejná rtěnka dokáže rty také zvětšit. Nemusí být ani drahá, stačí, když v jejím složení najdete mátu nebo chilli. Dávejte si ale pozor, na velmi citlivé rty raději takové rtěnky nepoužívejte, protože po aplikaci můžete cítit nepříjemné brnění. Můžete si také vytvořit make-up, který dokáže, že vaše rty budou vypadat plnější.

Použijte svou oblíbenou rtěnku a nakonec ještě rty orámujte tužkou nebo rtěnkou, která bude tmavšího odstínu než ta, kterou jste použila na rty samotné. Lesk na rty také dodá zvětšující efekt, který pak odlíčením zase ztratíte. Doprostřed rtů můžete rtěnku nanášet štětečkem. Přes horní ret pak naneste rozjasňovač. Na fotografiích pak budete vypadat neodolatelně.

Zdroj: https://www.seventeen.com/beauty/makeup-skincare/tips/a29765/ways-to-make-your-lips-look-bigger-naturally/