Cute Couple Hugging Smiling Their New Home

Stačí jedna tato chyba a můžete klidně zničit dokonalý dlouholetý vztah. Ženy dané věci za problém nepovažují, ale muži mají jasno

Vztah nemusí ukončit jenom pravidelné ostré hádky. I malé drobnosti mohou vést k tomu, že váš partner začne postupně vycouvávat. A nemusí se to týkat jenom začínajícího vztahu, ale klidně i toho dlouholetého. Ženy si mnohdy ani neuvědomí, že dělají něco špatně, ale muži mají pohled na věc zcela opačný. A co vadí nejvíce?

Chování na veřejnosti

Řada mužů chce, aby s vámi na veřejnosti působili dokonale. Abyste vy i on vypadali jako dokonalý pár. Jakékoliv drobné hádky, neshody nebo snad diskuse ho vyvedou z jeho komfortní zóny. Partner se začne stydět, a to v první řadě povede k tomu, že vašich cest do kina, divadla, na večeři či k přátelům bude čím dál méně.

Zlozvyky

Zlozvyky má každý. A na začátku vztahu se je snažíme ututlat, abychom partnera neodradily. Později už jim dáme volný průchod, což může být velká chyba. A je úplně jedno, o co se jedná. Když jednomu na druhé osobě něco vadí, jen těžko to překousne. A může to být klidně i taková banalita, jako vaše potřeba být ráno vždy dokonalá, kvůli čemuž obsadíte koupelnu na delší dobu.

Zdroj obrázku: Freepik

Nepořádek

I když se říká, že muži jsou obecně nepořádní, není to až tak úplně pravda. Možná nedbají na pořádek, když bydlí sami. Ale v partnerském bydlení chtějí, aby byl domov harmonický, čistý a uklizený. Pokud vy jako žena úklidu moc nedáváte, nebo dokonce odnášíte odložené věci až po několika dnech, či snad své svršky hodíte jenom tak na zem, můžete to považovat za důvod rozpadajícího-se vztahu.

Nekomunikace

Věnujete více času povídání s kamarádkami než tomu, abyste mluvila o běžných věcech se svým partnerem? Nebo se při hádkách zcela zaseknete a odmítnete věc dále řešit? Obojí tato nekomunikace se může stát vstupenkou k rozchodu. Přitom mluvení dokáže každý vztah posílit, to je dobré mít na paměti. Tichá domácnost totiž nepatří k symbolům dokonalého partnerského soužití.

Zdroj: Life Hacks