Valentyn 1

Zamilované dárky nemusí být nudné. 4 tipy na valentýnské překvapení

Hodláte oslavit Valentýna se svou drahou polovičkou, ale nevíte, jakým dárkem letos překvapit? Vykročte zamilovaným krokem sebejistě, máme pro vás tipy, které vaše dilema spolehlivě vyřeší. Zapomeňte na květiny a bonboniéru, tento rok 14. února rozhodně zabodujete. Zde jsou 4 naše tipy na nezapomenutelné valentýnské dárky, které vám pomohou vytvořit vzpomínky, jež budou trvat déle než jedno valentýnské odpoledne.

Spojte se stylově, řekněte to originálním tričkem

Možná si teď říkáte: Cože, tričko? To má být ten originální dárek? Jenže my nemáme na mysli jen tak ledajaké tričko. Zapomeňte na obvyklé dámské a pánské kolekce triček. Pro tento Valentýn jděte o krok dál a vsaďte na originální trička pro páry nebo tričko s vlastním potiskem. Vyberte svůj vlastní zamilovaný motiv nebo společnou vzpomínku. Chystáte se drahou požádat o ruku nebo partnerovi oznámit šťastnou novinku? Řekněte to tričkem. Až si sundáte košili, vaše životní láska pochopí. A bude to velkolepé!

Když mapu, tak i cestu!

Patříte mezi kreativce? Pojďte si s dárkem trochu pohrát. Vytvořte unikátní mapu, která zachycuje místa, která pro vás oba znamenají nejvíce. Místa vašich společných vzpomínek a zážitků. Může to být místo, kde jste se poprvé setkali, první romantická procházka, párty nebo jen oblíbená kavárna. Tato mapa bude nejenom nádherným doplňkem, ale i připomínkou všech dobrodružství, která jste společně zažili. A mapou to skončit nemusí – co takhle vyrazit po stopách vašich společných okamžiků? Dopřejte si dovolenou po stopách MY. Uvidíte, že zažijete ještě více dojemných chvil, na které budete vzpomínat také v příštích letech.

Valentyn 2
Zdroj obrázku: Adobe firefly

Namísto dárku zážitek na celý život

Vyrážíte spolu za gurmánským zážitkem pravidelně? Tak to asi není vhodné zase rezervovat stůl na Valentýna. Nevadí, řešení by tu bylo. Tentokrát namísto společné večeře zarezervujte třeba kuchařský kurz. Nebo že by kurz přípravy sushi? Společné chvíle můžete okořenit novými prožitky. Rozbijete tak stereotyp a užijete si budování nových vzpomínek. A kurz to nemusí být nutně spojený s jídlem, že?

Valentyn 3
Zdroj obrázku: Canva

Balíček plný společných chvilek, vzpomínek a lásky

Oslnit můžete i drobností. Vytvořte milý balíček plný malých překvapení a vzpomínek. Můžete do něj zařadit dopisy, kopie vašich prvních vzkazů, fotografie z doby, kdy jste byli spolu, a drobné předměty, které připomínají první společné zážitky, ale i společné trapasy. Tento balíček se stane potěšením plným lásky a vzpomínek, které můžete společně nejen procházet, ale i v budoucnu doplňovat. My říkáme: Proč ne?

Letošní Valentýn nebude obyčejný. Bude přesně takový, jaký si jej uděláte.